Projekt i wykonanie: Sylwia Zagała  ::  Copyright © 2016 Royalsib*PL


PR Jimmy Page of Impresario*PL

 
PR JIMMY PAGE OF IMPRESARIO*PL (Cezar) jest uosobieniem spokoju. Nasz pierwszy syberyjczyk, pojechaliśmy po niego do Lublina. Jego hodowcami są Pani Kinga i Pan Przemek, bardzo życzliwi ludzie, kochający swoje koty,  zawsze służący radą nawet teraz kiedy Cezarek już jest ze mną kilka lat. Jesteśmy w stałym kontakcie. Nie spotkałam nigdy mądrzejszego kota. Kiedy się do niego zwracamy patrzy mi się prosto w oczy, jakby wszystko rozumiał, trochę pokonwersuje z nami, nawet pomarudzi, czasem odmiauknie. Jest niesamowicie ułożonym kotem, nigdy nas nie podrapał. Sztukę bycia delikatnym, mimo tak masywnej postawy i siły, opanował do perfekcji. Zawsze towarzyszy nam w tym co robimy, chodzi po całym mieszkaniu krok w krok za nami, żeby przypadkiem nie pominąć jakiegoś zdarzenia. Bardzo towarzyski kot ale nie nachalny.
Jest moim ideałem syberyjczyka, ma piękną sierść, okrągłą głowę, grube łapy i puchaty ogon.
Uwielbia aportować papierki. Szeleszczący papierek ‘pobił’ nie jedną wystrzałową zabawkę. Dla nas te zabawki były hitem i rewelacyjnym prezentem,  natomiast dla Cezarka prawdziwym marnotrawstwem pieniędzy. Cezar to prawdziwy gentelman. Zawsze gdy podaję kotom karmę, pozwala na to aby Easy pierwsza podeszła do miseczek. Szczególny przejaw jego gentelmanowskiego zachowania ma miejsce gdy trzeba wejść do transportera, wtedy również puszcza Easy przodem (nienawidzi podróży autem).
Czasem zabieramy go w podróże samochodem, gdy wracamy i jesteśmy blisko domu Cezarek od razu zaczyna się wyrywać i miauczeć jakby umiał czytać napisy na znakach - może faktycznie umie ? w końcu to niezwykle inteligentna rasa.