Projekt i wykonanie: Sylwia Zagała  ::  Copyright © 2016 Royalsib*PL


CH Moonlight Fantasmagoria*PL

 
CH MOONLIGHT FANTASMAGORIA*PL  Moni to młodsza, przyrodnia siostra naszej Easy. Jej matką jest Nastasja Siberian Dream*PL urocza srebrna kotka, o genialnej budowie ciała, w której zakochałam się już wiele lat temu. Wspaniale jest mieć jej kolejną córeczkę w naszej hodowli. Ojcem Moonlight jest Haruhiko Fantasmagoria*PL, złoty, cętkowany kocur o nadzwyczajnym charakterze. Haruhiko potocznie zwany Haru jest Felinoterapeutą. Owocem połączenia tych dwóch pięknych fenotypowo i ciekawych genotypowo kotów jest Moni. Nasza srebrna cętkusia ma bardzo dobrą budowę ciała. Piękną głowę, lekko zaokrągloną, dobrze rozstawione średniej wielkości uszy i lekko owalne oczka. Bardzo dobrze się zapowiada. Nie wspominając już o jej przepięknym umaszczeniu, które urzekło nas od samego początku tak, że z zaciekawieniem śledziliśmy jej zdjęcia, jak z małego kluseczka przeradza się w srebrno cętkowaną piękność. 

Moni jest bardzo skocznym kociakiem, syberyjczykiem pełnym temperamentu. Już widzę, że charakterem nieco różni się od swojej siostry Easy. Easy to zdystansowana, prawdziwa kocia dama, która zawsze porusza się z pełnią gracji jak prawdziwa kokietka i nawet jako małe kocie było już to po niej widać. Moni natomiast jest rozbrykanym, pełnym energii sybirakiem jak jej tata Haru. Niczego się nie boi, krótko mówiąc "żywe srebro”.  Myślę, że najlepiej będzie się dogadywać z Salvi ze względu na ich młodzieńczy, szalony wiek, ale to pewnie jeszcze trochę potrwa. Póki co Salvi nie jest do końca zadowolona z pojawienia się młodej błyskawicy w naszej hodowli. Nie ma co się zresztą dziwić,  gdyż Moni co chwilę podkrada jej  zabawki z koszyczka, w ogóle nie zwracając uwagi co jej wpada w pyszczek, a tam pełno ulubionych pluszowych myszek czy piłeczek Salviuszki, które ‘przecież’ są zarezerwowane tylko dla niej i ruszać ich nikomu nie wolno. Moonlight lubi głaskanie po brzuszku, okazuje wdzięczność głośno mrucząc. 

Bardzo dziękuję Katarzynie i Angelice Flisik z Felinoterapeutycznej hodowli kotów rasowych Fantasmagoria*PL, za kredyt zaufania, którym mnie obdarzyły oraz za nieocenione wsparcie i serdeczność. Koty z hodowli Fantasmagoria są przesiąknięte miłością tych dwóch wyjątkowych Pań i reszty wspaniałej rodziny, jestem szczęściarą, że mogę mieć aż dwie kotki z tej hodowli.