Projekt i wykonanie: Sylwia Zagała  ::  Copyright © 2016 Royalsib*PL


Nikita Taymur*RU

 
NIKITA TAYMUR*RU - Nikita nie przeszła całego programu hodowlanego. Zawsze kieruje się dobrem kota, oraz szczęściem przyszłych rodzin, do których trafią kocie dzieci po danej kotce i kocurze. Wszystko musi być sprawdzone na tip top i w razie jakichkolwiek wątpliwości trzeba czasem podjąć radykalne kroki i zapomnieć o swoich ambicjach oraz o przepięknej urodzie danego kota. Najlepszą decyzją była więc kastracja i znalezienie najcudowniejszego domu pod słońcem dla Nikity. Nikita gdy przyjechała do naszej hodowli bardzo zżyła się z kotkami.
Wszystkie młode (kocięta/ nastolatki) kotki lgną do drugiego kota i bardzo potrzebują interakcji z tym drugim kotem. Salvia tworzyła w hodowli bardzo dobrą relację z Nikitą. Postanowiliśmy, że nie będziemy ich rozdzielać, skoro kotki się ‘lubią’ (mówiąc po ludzku, w kocim języku nie ma takich określeń).
W wieku 5 lat Salvia, a Nikita w wieku 1 roku przeszły na kocią emeryturę. Mieszkają razem u mojej znajomej gdzie mają całe bardzo duże i super skotyfikowane mieszkanie tylko dla siebie. Mnóstwo drapaków, zabawek, tuneli i czego tylko kocia dusza zapragnie.  I co najważniejsze najukochańszą kocią opiekunkę, która kocha je bezgranicznie i oczywiście z wzajemnością. Ich futra nigdy nie były w tak cudownym stanie jak teraz
J Jest to zasługa kastracji oraz systematycznego czesania