Projekt i wykonanie: Sylwia Zagała  ::  Copyright © 2016 Royalsib*PL


CH Salvia Mittelmeijer*NL

 
CH SALVIA MITTELMEIJER*NL Salvia, królowa w naszej hodowli. Przepiękna kotka syberyjska o bardzo masywnej budowie ciała. Bardzo dobry profil, piękna głowa, idealnie osadzone oczy i uszy. Szmaragdowy kolor oczu oraz gęste zbite srebrzyste futro - mój ideał.
Do dziś dostaje dużo zapytań od hodowców o kotki po CH Sali. Jej dzieci mieszkają w zagranicznych hodowlach. Córka CH Coral Royalsib*PL w słoweńskiej hodowli Royal Siberian Cats oraz syn CH Nobel Royalsib*PL w norweskiej hodowli NO*Gullbergskatten. Legalne hodowle dbają o swoje koty i dla mnie zawsze najważniejsze jest dobro kota. Mimo wielu zapytań i żadnych problemów z porodem Salvii skończyła 5 lat i nadszedł najwyższy czas na kocią emeryturę.
Dla jasności niestety FIFe nie wytyczyło wieku, w którym kotka powinna skończyć bycie hodowlaną. Wiemy, że nawet kilkunastoletnie kotki są w stanie urodzić - tylko za jaką cenę? Tym właśnie różnią się legalne hodowle, które powstają z miłości do kotów od pseudo, w których kotka rodzi kilka razy w roku nawet do kilkunastu lat….
Tak więc nasza kochana Salvia w wieku 5 lat została szczęśliwą kastratką. Przed sobą ma co najmniej 15 lat, bardzo ważne było aby znaleźć jej dom gdzie odpocznie sobie od odgłosów hodowli i będzie miała w końcu ciszę, spokój i kochająca Panią tylko dla siebie.
Salvia tworzyła w hodowli bardzo dobrą relację z Nikitą. Postanowiliśmy, że nie będziemy ich rozdzielać. W wieku 5 lat Salvia, a Nikita w wieku 1 roku przeszły na kocią emeryturę. Mieszkają razem u mojej znajomej gdzie mają całe bardzo duże i super skodyfikowane mieszkanie tylko dla siebie. I co najważniejsze najukochańszą kocią opiekunkę, która kocha je bezgranicznie i oczywiście z wzajemnością. Ich futra nigdy nie były w tak cudownym stanie jak teraz
J Jest to zasługa kastracji oraz systematycznego czesania. Obie kotki lepiej trafić nie mogły. Jestem wdzięczna ich kociej mamie za ten cudowny dom, który im stworzyła. Dziękuję Moniko, kotki bardzo Cię kochają