Projekt i wykonanie: Sylwia Zagała  ::  Copyright © 2016 Royalsib*PL


Katya Royalsib*PL

 
KATYA ROYALSIB*PL - po kilku latach prowadzenia hodowli, obserwacji kilkudziesięciu kociąt,  przyszedł czas wytypowania tej jedynej. Wybór padł na kotkę z połączenia Salvi i Nikhila.
Od dawna marzyła mi się kolejna srebrna lub dymna kotka w hodowli. Gdy narodził się miot K, w miocie były trzy kotki. Mogłam więc wybrać tą najbardziej odpowiednią do pozostawienia w hodowli. Katya była największą kotką z miotu i najlepiej zapowiadającą się. Z tygodnia na tydzień obserwując Katyę coraz bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że to właśnie ją powinniśmy siebie zostawić.
Rodzice Katyi to mocne koty syberyjskie, posiadające w rodowodach wartościowych przodków. Bardzo się cieszę, że Katya przedłuży tą linię, jej geny wniosą dużo dobrego w rozwój rasy syberyjskiej.

Katya ma piękny mocny korpus, idealną głowę, duże łapy i puchate futro, idealne proporcje. Jesteśmy ciekawi jak zaprezentuje się na najbliższych wystawach.
Katya z każdym miesiącem jest coraz piękniejsza. A jaki charakter ma nasza Royalsibowa wiewióra? Katya z charakteru jest niezależna. Kładzie się na kolana wtedy kiedy chce, przychodzi wieczorem aby spać z nami w łóżku, uwielbia zabawę z wędką, aportowanie i bawienie się w chowanego ze swoją mamą Salvią - bawią się razem jak rodzeństwo do momentu dopóki Salvi nie powie stop :D